Fixtures for 22 May
Timed

Division 1

Dinton 1 vs Twyford 1

Banbury 2 vs Cumnor 1

Tiddington 1 vs Cropredy 1

Long Marston 1 vs Westbury 1

Didcot 1 vs Abingdon Vale 1


Division 2

Wolverton Town 1 vs Buckingham Town 2

Challow and Childrey 1 vs Horspath 2

Sandford St Martin 1 vs Bledlow Village 1

Oxford Downs 2 vs Shipton-under-Wychwood 1

Aston Rowant 2 vs Bicester & North Oxford 1


Division 3

Stokenchurch 1 vs Witney Mills 1

East Oxford 1 vs Brackley 1

Minster Lovell 1 vs Oxford & Bletchingdon Nondescripts 1

Oxford 2 vs Leighton Buzzard Town 1

Horley 1 vs Thame Town 2


Division 4A

Garsington & Cowley 1 vs Tiddington 2

Bledlow Ridge 1 vs Westcott 1

Great Brickhill 2 vs Oxenford 1

Bletchley Town 1 vs Horspath 3

Aston Rowant 3 vs Long Marston 2


Division 4B

Chipping Norton 1 vs Charlbury 1

Cumnor 2 vs Banbury 3

Great & Little Tew 1 vs Kingston Bagpuize 1

Abingdon Vale 2 vs Didcot 2

Shipton-under-Wychwood 2 vs Witney Swifts 1


Division 5A

Bledlow Village 2 vs Tetsworth 1

Cairns Fudge 1 vs Buckingham Town 3

Twyford 2 vs Dinton 2

Marsh Gibbon 1 vs Watlington 1

Leighton Buzzard Town 2 vs Chearsley 1


Division 5B

Cropredy 2 vs Sandford St Martin 2

Banbury 4 vs Hook Norton 1

Combe 1 vs Middleton Cheney 1

Bicester & North Oxford 2 vs Horley 2

Westbury 2 vs Stonesfield 1


Division 5C

Hanborough 1 vs Minster Lovell 2

Eynsham 1 vs Challow and Childrey 2

Wolvercote 1 vs Stanton Harcourt 1

Wootton & Boars Hill 1 vs Faringdon 1

East & West Hendred 1 vs Kidlington 1


Division 6A

Oxford & Bletchingdon Nondescripts 2 vs Wolvercote 2

Brackley 2 vs Shipton-under-Wychwood 3

Charlbury 2 vs Wolverton Town 2

Brill 1 vs Broughton & North Newington 1

Oxford 3 vs Buckingham Town 4


Division 6B

Oxenford 2 vs Oxford Downs 3

Risinghurst 1 vs East Oxford 2

Witney Mills 2 vs Garsington & Cowley 2

Witney Swifts 2 vs Radley 1

Horspath 4 vs Bampton 1


Division 6C

Marcham 1 vs Dorchester 1

West Ilsley 1 vs Didcot 3

Steventon 1 vs Stokenchurch 2

Wantage 1 vs Aston Rowant 4

Clifton Hampden 1 vs Thame Town 3


Division 7A

Dinton 3 vs Chalgrove 1

Westcott 2 vs Bledlow Ridge 2

Tetsworth 2 vs Tiddington 3

Thame Town 4 vs Kimble 1

Long Marston 3 vs Bletchley Town 2


Division 7B

Wolvercote 3 vs Minster Lovell 3

Hook Norton 2 vs Eynsham 2

Freeland 1 vs Chadlington 1

Cropredy 3 vs Westbury 3

Deddington 1 vs Chesterton 1


Division 7C

Kingston Bagpuize 2 vs Steventon 2

Cumnor 3 vs Risinghurst 2

Abingdon Vale 3 vs Letcombe 1

Oxenford 3 vs East & West Hendred 2

Sunningwell 1 vs Challow and Childrey 3


Division 8A

East & West Hendred 3 vs Wootton & Boars Hill 2

Didcot 4 vs Harwell International 1

Dorchester 2 vs Chinnor 1

Chearsley 2 vs Marcham 2

Golden Sparrows 1 vs Sunningwell 2

Watlington 2 vs Abingdon Vale 4


Division 8B

Middleton Cheney 2 vs Kidlington 3

Shipton-under-Wychwood 4 vs Cropredy 4

Fringford 1 vs Great & Little Tew 2

Stonesfield 2 vs Chipping Norton 2

Bicester & North Oxford 3 vs Deddington 2

Charlbury 3 vs Ascott-under-Wychwood 1


Division 8C

Stanton Harcourt 2 vs Bicester & North Oxford 4

Uffington 1 vs Witney Mills 3

Oxford Downs 4 vs Oxford 4

Bampton 2 vs Wolvercote 4

Kidlington 2 vs Oxford & Bletchingdon Nondescripts 3

Faringdon 2 vs Swinbrook 1